Hondrostrong Krem – jak to działa? Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Krem Hondrostrong to najnowsze opracowanie naukowców i lekarzy ze Stanów Zjednoczonych i Izraela do zwalczania bólu stawów i mięśni, zapobiegania rozwojowi procesów zapalenie kości i stawów w wyniku kontuzji lub chorób takich jak zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów czy zapalenie ścięgien.

Choroby stawów stanowią ponad 85% wizyt u neurologa lub reumatologa. Patologie stawów oraz choroby tkanki kostnej i chrzęstnej występują nie tylko u osób po 50. roku życia, ale także u osób młodych. W grupie szczególnego ryzyka znajdują się sportowcy zawodowi, osoby z chorobami autoimmunologicznymi, pacjenci z kontuzjami i zaburzeniami metabolicznymi.

Krem Hondrostrong

Co to jest choroba zwyrodnieniowa stawów?

Choroba zwyrodnieniowa stawów (OA) jest najczęstszą przewlekłą chorobą stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów jest również nazywana zużyciem stawów, zwyrodnieniowym zapaleniem stawów i chorobą zwyrodnieniową stawów.

Staw to miejsce, w którym spotykają się dwie kości. Chrząstka to tkanka ochronna, która pokrywa końce kości. W przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów chrząstka ta rozpada się, powodując ocieranie się kości w stawie. Może to powodować ból, sztywność i inne objawy.

OA może wystąpić w każdym stawie. Jednak najczęściej dotknięte obszary ciała to:

OA występuje najczęściej u osób starszych, chociaż może wystąpić u osób dorosłych w każdym wieku.

OA jest główną przyczyną niepełnosprawności. ten Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC)Z] mówi, że dotyka ponad 32,5 miliona dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o OA, od leczenia po profilaktykę i nie tylko.

Objawy choroby zwyrodnieniowej stawów

Najczęstsze objawy choroby zwyrodnieniowej stawów to:

W miarę jak choroba zwyrodnieniowa stawów staje się bardziej zaawansowana, ból z nią związany może nasilać się. Z biegiem czasu może również wystąpić obrzęk stawu i okolicy. Dowiedz się, jak rozpoznać wczesne objawy choroby zwyrodnieniowej stawów, co może pomóc w lepszym radzeniu sobie z chorobą.

Przyczyny choroby zwyrodnieniowej stawów

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest spowodowana uszkodzeniem stawów. Uszkodzenie to może mieć efekt kumulacyjny w czasie, dlatego wiek jest jedną z głównych przyczyn uszkodzenia stawów prowadzącego do choroby zwyrodnieniowej stawów. Im jesteś starszy, tym bardziej powtarzający się stres miałeś na stawach.

Inne przyczyny uszkodzenia stawów to:

 • przeszłe urazy, takie jak rozdarcie chrząstki, zwichnięte stawy lub urazy więzadeł
 • malformacja stawów
 • otyłość
 • słaba postawa

Niektóre czynniki ryzyka zwiększają Twoje szanse na rozwój choroby zwyrodnieniowej stawów. Zawierają:

 • posiadanie rodziny z chorobą, zwłaszcza rodziców lub rodzeństwa
 • płeć, przy czym kobiety mają wyższy wskaźnik OA niż mężczyźni
 • mieć co najmniej 50 lat, według Arthritis Foundation
 • po przejściu menopauzy
 • wykonywanie zawodu polegającego na klęczeniu, wspinaniu się, podnoszeniu ciężarów lub podobnych czynnościach
 • historia kontuzji
 • nadwaga lub otyłość
 • słaba postawa
 • inne schorzenie, które wpływa na zdrowie stawów, takie jak cukrzyca lub inny rodzaj zapalenia stawów

Posiadanie OA w jednej części ciała zwiększa również ryzyko rozwoju OA w innych częściach ciała.

Hondrostrong krem

Co to jest krem ​​Hondrostrong?

Hondrostrong – nowy suplement w postaci kremu na stawy o działaniu regenerującym, przeciwzapalnym i umiarkowanie rozgrzewającym na bazie naturalnych składników. W przeciwieństwie do analogów w mechanizmie działania Hondrostrong pomaga osiągnąć wysokie wyniki terapeutyczne bez skutków ubocznych. Główne korzyści:

 1. Naturalny skład.
 2. Pełne efekty. Hondrostrong gromadzi się w tkance chrzęstnej i sprzyja odbudowie struktur stawowych nawet 6 miesięcy po zakończeniu leczenia.
 3. Nasycenie pokarmem. Już po 2-3 tygodniach stosowania poprawia się skład biochemiczny mazi stawowej i błon torebek stawowych.
 4. Przystępna cena i wygodny sposób dostawy.

Jak działa Hondrostrong?

Natychmiast po nałożeniu na chore stawy aktywne składniki kremu przenikają przez warstwy skóry, docierają do centrum procesu zwyrodnieniowego i zapalnego, zaczynają działać leczniczo i zapobiegawczo . Główny efekt terapeutyczny wyraża się w:

 • eliminacja stanu zapalnego w stawach;
 • zapobieganie dalszemu niszczeniu tkanek;
 • poprawić regenerację struktur łącznych chrząstki;
 • odżywianie błon maziowych.

Maść Hondrostrong działa wielokierunkowo: działa przeciwbólowo , przeciwzapalnie i regenerująco. Składniki stymulują produkcję mazi stawowej, odżywiają tkanki, zapobiegają dalszej destrukcji.

Główne działanie ma na celu przywrócenie zniszczonych enzymów tkanki chrzęstnej oraz syntezę własnego kolagenu, żelatynazy i stromelizyny. W ciągu tygodnia od aplikacji zmniejsza się resorpcja płytki kostnej znajdującej się pod stawem, poprawia się przepływ krwi i limfy, zmniejsza się obrzęk i stan zapalny.

Instrukcja stosowania maści Hondrostrong

Forma uwalniająca zapewnia głęboką i całkowitą penetrację kompozycji w struktury podskórne, a w efekcie zapewnia szeroki zakres efektów terapeutycznych . Instrukcja użytkowania maści Hondrostrong opisuje dwa schematy odbioru:

 1. Leczenie objawów różnych chorób. Konieczne jest nakładanie maści Hondrostrong na dotknięte stawy 3 razy dziennie. Aby wzmocnić efekt, można nałożyć bandaż i ciepły ręcznik.
 2. Zapobieganie zaostrzeniom. Wystarczy aplikować 2-3 razy w tygodniu.

Maksymalne działanie Hondrostronga obserwuje się po 1-2 miesiącach regularnego stosowania – ważne jest, aby krem ​​mógł gromadzić się w stawie i utrzymać efekt chondroprotekcyjny nawet do sześciu miesięcy .

Hondrostrong składniki

Produkt składa się w całości z organicznych składników, które wzajemnie się wzmacniają. Skład Hondrostronga:

 • Ekstrakt z kardamonu. Łagodzi zespół bólowy, łagodzi stany zapalne, działa miejscowo antybakteryjnie. Kardamon pozytywnie wpływa na tkankę mięśniową, regeneruje stawy po kontuzjach czy skręceniach.
 • Apitoksyna (jad pszczeli). Składnik organiczny o wyraźnym działaniu przeciwbólowym. Łagodzi dolegliwości, stany zapalne, zapewnia przepływ krwi i limfy, a tym samym poprawia odżywienie wszystkich struktur stawowych.
 • Sok z liści Ilex. Substancja inicjuje proces regeneracji struktur kostnych i chrzęstnych, zapobiega nawrotom choroby, poprawia ruchomość stawów.
 • Małże zielone. Źródło naturalnej chondroityny. Zapobiega stanom zapalnym, łagodzi ból i przyspiesza regenerację dotkniętego stawu.
 • Olejek amarantowy. Usuwa toksyny i nadmiar płynu z rany. Amarant łagodzi obrzęki, stany zapalne, poprawia czynność funkcjonalną chorych stawów.

Kompleks witamin i minerałów w składzie maści Hondrostrong poprawia stan struktur tkankowych, działa miejscowo immunostymulująco.

Hondrostrong

Wskazania i przeciwwskazania Hondrostrong

Wskazaniami do stosowania maści są następujące objawy:

 • upośledzona ruchliwość: brzuszki i ból podczas ruchu;
 • boleć;
 • zaczerwienienie skóry w okolicy stawów;
 • szybkie zmęczenie po niewielkiej aktywności fizycznej;
 • pojawienie się bólu w nocy;
 • obrzęk i obrzęk chorego stawu.

Krem Hondrostrong jest wskazany w przypadku każdej choroby związanej z negatywnymi zmianami w stawach.

Główne przeciwwskazania Hondrostronga wiążą się z indywidualną nietolerancją składników leku, alergiami. Przeciwwskazane jest nakładanie kremu na uszkodzoną skórę, rany, trądzik, wysypki alergiczne. Spośród 1500 badanych skutki uboczne zaobserwowano tylko u 1% badanych.

Negatywne recenzje Hondrostrong są prawdziwe? Opinie na forum

Wokół kremu wciąż jest wiele kontrowersji. Konsumenci są zdezorientowani dystrybucją internetową i przypadkami oszustw internetowych. Negatywne recenzje kremu Hondrostrong wiążą się z naruszeniem schematu aplikacji, nieodpowiednią oceną ciężkości stanu, oczekiwaniem natychmiastowego rezultatu. Ale rzeczywistość jest taka, że oryginalny Hondrostrong rzeczywiście działa. Opinię tę podziela wielu użytkowników forum oraz inni konsumenci.

Pozytywne opinie o kremie Hondrostrong pozostawiają nie tylko użytkownicy, ale także lekarze. Wielu reumatologów było zadowolonych z wyników badań klinicznych i polecało lek swoim pacjentom do długotrwałego stosowania. Forum Ministerstwa Zdrowia dostarcza informacji na temat długofalowych efektów terapeutycznych Hondrostronga. Krem nie ma analogów w składzie, dlatego wyróżnia się na tle innych kremów aptecznych naturalnym ziołowym składem.

Krem Hondrostrong

Krem Hondrostrong – cena. Amazon, apteka czy oficjalna strona internetowa?

Hondrostrong nie jest dostępny w aptekach ani na Amazon. Maść można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta. Cena kremu Hondrostrong jest dostępna dla wszystkich – obecnie jest promocja 50% od ceny normalnej.

Aby zamówić Hondrostrong, w tym celu wypełnij formularz zwrotny, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Poczekaj na telefon od specjalisty w celu wyjaśnienia zakupu i odbioru towaru. Płatność dokonywana jest tylko przy odbiorze. 

Dodaj komentarz